KONST / Litografier / Färglitografi 16218036
nr 1621 8036
Färglitografi
Lars Åberg. Signerad, numrerad 50/50, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 36x31cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:36:03
100 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)